Samsung Galaxy Watch Active SM-R500 Silver

Akcia
Samsung Galaxy Watch Active SM-R500 Silver
Pôvodná cena: 199,00 €
Cena: 140,00 € s DPH
Cena bez DPH: 116,67 €
Ušetríte: 59,00 €

na sklade Kód: 0000000114608
Záruka: 2 roky
Dostupnosť: skladom ?

Quatro


Špecifikácia Samsung Galaxy Watch Active SM-R500


Parametre Samsung Galaxy Watch Active SM-R500


Popis produktu


Dohliadnu na vaše zdravie a zároveň sa stanú elegantným doplnkom k akémukoľvek outfitu. To sú inteligentné hodinky Galaxy Watch Active od značky Samsung, ktoré perfektne sadnú na vaše zápästie. Sú vybavené pokročilým monitorom tepu a vďaka inteligentnému procesoru kontrolujú vaše tempo pri akejkoľvek činnosti. Ukážu vám výsledky vašich výkonov a navrhnú vám, ako byť ešte lepší. Dohliadnu aj na váš spánok a postarajú sa, aby ste sa vyhýbali stresu. Samozrejmosťou je ich synchronizácia s inteligentným telefónom.


Majte prehľad o svojom zdraví

Hodinky sledujú každý váš krok, takže máte perfektný prehľad o svojej kondícii. Zobrazia vám všetky dôležité hodnoty, vďaka ktorým budete vždy vedieť, čo potrebujete zlepšiť. Dohliadnu na vás aj v noci – podrobne monitorujú váš spánok a informujú vás, aký bol kvalitný a hlboký.

Majte prehľad o svojom zdraví


Neustále v pätách

Neustále v pätách

Galaxy Watch Active sú vybavené inteligentným režimom Denná aktivita, ktorý vás bude sprevádzať pri každej športovej činnosti. Pokročilé pohybové senzory sledujú vaše tempo a vedia rozpoznať rôzne aktivity. Navyše vám poradia, ako zlepšiť vaše výkony.


Inteligentné a zároveň elegantné

Hodinky Galaxy Watch Active sa vyznačujú nádherným spracovaním, ktoré zaujme ako ženy, tak mužov. Minimalistický dizajn, ktorý si môžete vybrať z niekoľkých farebných prevedení, vás bude sprevádzať na každom kroku. Vezmite si ich do posilňovne aj na pracovnú schôdzku – hodia sa na akúkoľvek príležitosť. Ciferníky a remienky môžete meniť podľa vôle.

Inteligentné a zároveň elegantné


Tep pod kontrolou

Tep pod kontrolou

Vďaka hodinkám môžete kontrolovať rytmus svojho srdca. Pokročilá technológia na vás dôkladne dohliada a v prípade nežiadúcich hodnôt vás ihneď upozorní a ponúkne vhodné dychové cvičenia. Stres nemá šancu.


Najlepší priateľ vášho smartfónu

Inteligentné hodinky si jednoducho prepojte so svojim telefónom a užívajte si ešte viac možností. Prostredníctvom Galaxy Watch môžete posielať správy alebo kontrolovať notifikácie. Vďaka možnosti bezdrôtového nabíjania ich môžete pomocou smartfónu dokonca aj nabíjať. V nepretržitej prevádzke vám vydržia až 45 hodín.


Názov Hodnota

Prevádzkovateľ e-shopu

Cinema, s.r.o.
Makovického 8, Žilina
+421 911 967 754
info@vasmobil.sk
Po-Pi: 09:00 - 16:30
So: zatvorené
Facebook

Nákup na splátky

Quatro - jednoduchý nákup na splátky

Ako postupovať pri kúpe tovaru cez Spotrebiteľský úver Cetelem ON-LINE

Bezpečný nákup

Tento e-shop je certifikovaný.