GP ReCyko 2500 (AA) 4ks

GP ReCyko 2500 (AA) 4ks
Cena: 11,90 € s DPH
Cena bez DPH: 9,92 €

na sklade Kód: 0000000114578
Záruka: 2 roky
Dostupnosť: skladom ?GP ReCyko 2500 (AA) 4ks
Nové, lepšie, silnejšie

V roku 2016 uviedla spoločnosť GP Batteries na trh novú generáciu nabíjacích batérií pod označením ReCyko+ a ReCyko+Pro. Všetky tieto batérie využívajú najmodernejšie výrobné technológie a nadväzujú na úspešné a mnohými oceneniami ovenčené predchádzajúce rady nabíjacích batérií. Proti svojim predchodcom ponúkajú oveľa lepšie vlastnosti. Napríklad novú technológiu EnergyLock, ktorá disponuje nízkym samovybíjaním, ktoré je bežné u nenabíjacích batérií. Batéria si tak aj po niekoľkých rokoch skladovania uchová dostatok energie na okamžité použitie.

Vylepšenia sa dočkala aj skupina batérií disponujúca až 1 500 nabíjacími cyklami. Tieto batérie sú tak aj v prípade profesionálov schopné riadne fungovať až niekoľko rokov bez prestávky.


Nabíjacie batérie ReCyko+

Rad batérií ReCyko+ ponúka širokú škálu kapacít, čiže výdrže, čo umožňuje každému užívateľovi získať optimálny pomer medzi výkonom a obstarávacími i prevádzkovými nákladmi.

Verzia batérií AA 2500 sa zároveň pýši jednou z najvyšších kapacít/výdrží dostupných na trhu.


Ako správny zástupca radu GP ReCyko+ sú akumulátory vybavené potlačeným samovybíjaním a sú prednabité z výroby, čo vám umožní ich použitie ihneď po vybalení alebo po dlhšom uskladnení.

Kľúčové vlastnosti produktu

Připraveni ihned k použití

Tieto nabíjacie NiMH batérie GP sú pripravené ihneď na použitie. Je to dané jednak ich prednabitím vo výrobe a tiež zvýšenou schopnosťou udržať si svoju energiu počas uskladňovania v predajnom reťazci.

Energy Lock

Nová technológia EnergyLock prináša týmto batériám minimálne samovybíjanie, ktoré je bežné u nenabíjacích batérií. Po nabití teda vaše batérie zostanú nabité až po dobu niekoľkých rokov, aj keď ich práve nepoužívate.

Vysoká kapacita po jeden rok

Vďaka minimálnemu efektu samovybíjania označovanému ako LSD (Low-Self-Discharge) si batéria udrží aj po roku uskladnenia pri izbovej teplote až 80 % energie. Pri opätovnom nabití batérie získate znova jej plnú kapacitu.

300 nabíjecích cyklů

Každá nabíjacia batéria je z výroby limitovaná približným počtom nabíjacích cyklov. Po dosiahnutí tohto počtu cyklov výrazne poklesne kapacita batérie, čiže schopnosť batérie uchovávať si čo najviac energie.Parametre a špecifikácia


Názov Hodnota

Prevádzkovateľ e-shopu

Cinema, s.r.o.
Makovického 8, Žilina
+421 911 967 754
info@vasmobil.sk
Po-Pi: 09:00 - 16:30
So: zatvorené
Facebook

Nákup na splátky

Quatro - jednoduchý nákup na splátky

Ako postupovať pri kúpe tovaru cez Spotrebiteľský úver Cetelem ON-LINE

Bezpečný nákup

Tento e-shop je certifikovaný.