Apple Watch Series 2 42mm Gold Aluminium Trieda A

Akcia
Výpredaj
Apple Watch Series 2 42mm Gold Aluminium Trieda A
Cena: 190,00 € s DPH
Cena bez DPH: 158,33 €

na sklade Kód: 114145
Záruka: 2 roky
Dostupnosť: skladom ?

Quatro   Produkt z výkupu, zariadenie odskúšané a 100% funkčné


Nie je možné uplatniť odpočet DPH - osobitný režim DPH, podľa § 66 zákona č. 222/2004 Z.z (0% DPH).

Čo znamená, ak je telefón Vykúpený použitý - Trieda A

  • veľmi šetrne používaný, minimálne znaky používania
  • zariadenie sa nachádza v dobrom technickom stave
  • nemá žiadne, alebo minimálne znaky použitia na LCD a a kryte
  • po všetkých stránkach je zariadenie v 99% stave
  • záruka 12 mesiacov


Viac informácií o použitých vykúpených telefónoch tu


Špecifikácia Apple Watch Series 2 42mm


Parametre Apple Watch Series 2 42mm


Popis produktu


Hľadáte osobného asistenta a trénera, ktorý bude navyše aj skvelo vyzerať? Vaše pátranie sa skončilo! Inteligentné hodinky Apple Watch Series 2 si vás postrážia! Majú rýchly dvojjadrový procesor, zabudované GPS, jasný displej s perfektnou viditeľnosťou a veľa ďalších vychytávok, ktorými vás udržia v kondícii. Vďaka nim budete v kontakte s vašimi blízkymi a nič vám neutečie. Tréningy, aktivita, zdravie – zásluhou Apple Watch budete mať všetko pod kontrolou.


Naozaj kvalitné prevedenie

Skvelo vyzerajú, sú vodotesné a majú ten najjasnejší displej, aký si viete predstaviť, ktorý svoj jas navyše reguluje podľa okolitého osvetlenia. Dokonalá kombinácia. Ostré slnko ani voda v bazéne pre ne nie sú prekážkou. Sú totiž vodotesné do 50 metrov, takže si ich môžete vziať aj do mora, sprchy či výrivky. Vnútorná batéria má v závislosti od používania výdrž až 18 hodín. Môžete si vybrať z niekoľkých druhov remienkov: ocelový, gumový, nylonový či kožený, a z množstva farebných variantov. Je to len na vás.

Naozaj kvalitné prevedenie


Osobný asistent

Osobný asistent

Apple Watch Series 2 dostali do vienka operačný systém WatchOS tretej generácie, s ktorým toho zvládnete oveľa viac. Získate rýchlejší prístup k obľúbeným aplikáciam, budete mať možnosť prispôsobiť si ciferník podľa aktuálnej nálady a rovnako jednoduché bude aj zdieľanie vašich aktivít s priateľmi. Bočným tlačítkom otvoríte Dock a bleskovou rýchlosťou preplávate najpoužívanejšími aplikáciami. Ak vám príde správa, dozviete se o nej jemným klepnutím. Zábavnejšie bude aj posielanie správ – odpoveď nadiktujete, alebo ručne napíšete odkaz.


Sledujte svoju aktivitu

Môžete makať v kuchyni či v posilňovni, alebo pobehovať okolo detí – každý váš krok se počíta! Krúžky Aktivity vám každý deň ukážu, aký ste aktívny/-a. Hodinky Watch Series 2 sa stanú vašim osobným trénerom, ktorý vás pochváli za každý pokrok a motivuje vás k ešte lepším výsledkom. Tie potom môžete ďalej zdieľať a porovnávať s ostatnými.

Sledujte svoju aktivitu


Trénujte hlava nehlava

Trénujte hlava nehlava

Začnite s náročným tréningom a nenechajte sa rozptyľovať ničím iným. Apple Watch Series 2 so zabudovaným GPS urobia všetko za vás. Odmerajú vašu rýchlosť, tempo, zabehnutú vzdialenosť aj tepovú frekvenciu. Vďaka aplikácii Cvičenie si stačí vybrat z 12 rôznych tréningov, zvoliť si métu, ktorú chcete dosiahnuť a začať - nie je nič jednoduchšie.


Zdravie pod kontrolou

Aj svoje zdravie môžete mať pod kontrolou. S aplikáciou Dýchanie odbúrate každodenný stres, pridaním zdravotných aplikácií a meraním tepovej frekvencie zefektívnite svoj tréning. Okrem toho sa všetky namerané údaje budú ukladať v telefóne, takže nebude problém prezerať si ich aj spätne.


Zdravie pod kontrolou


Názov Hodnota
Operačný systém
CPU-procesor
GPU
Operačná pamäť RAM
Sieť
Vnútorná pamäť
Wi-Fi
GPS
Bluetooth
Fotoaparát
Kamera
LCD uhlopriečka
Počet farieb LCD
Kapacita batérie
NFC
SIM karta

Prevádzkovateľ e-shopu

Cinema, s.r.o.
Makovického 8, Žilina
+421 911 967 754
info@vasmobil.sk
Po-Pi: 09:00 - 17:30
So: 09:00 - 12:00
Facebook

Nákup na splátky

Quatro - jednoduchý nákup na splátky

Ako postupovať pri kúpe tovaru cez Spotrebiteľský úver Cetelem ON-LINE

Bezpečný nákup

Tento e-shop je certifikovaný.