Apple Watch Series 2 - 38mm puzdro z vesmírne šedého hliníka - čierny športový remienok

Výpredaj
Apple Watch Series 2 - 38mm puzdro z vesmírne šedého hliníka - čierny športový remienok
Doprava v SR zdarma
Pôvodná cena: 349,00 €
Cena: 270,00 € s DPH
Cena bez DPH: 225,00 €

Ušetríte: 79,00 €

Nie je na sklade Kód: 113960
Záruka: 2 roky
Dostupnosť: info ?

QuatroEU distribúcia, záruka 24 mesiacov. Viac informácií tu

Zdravie pod kontrolou

Aj svoje zdravie môžete mať pod kontrolou. S aplikáciou Dýchanie odbúrate každodenný stres, pridaním zdravotných aplikácií a meraním tepovej frekvencie zefektívnite svoj tréning. Okrem toho sa všetky namerané údaje budú ukladať v telefóne, takže nebude problém prezerať si ich aj spätne.

Trénujte hlava nehlava

Trénujte hlava nehlava

Začnite s náročným tréningom a nenechajte sa rozptyľovať ničím iným. Apple Watch Series 2 so zabudovaným GPS urobia všetko za vás. Odmerajú vašu rýchlosť, tempo, zabehnutú vzdialenosť aj tepovú frekvenciu. Vďaka aplikácii Cvičenie si stačí vybrat z 12 rôznych tréningov, zvoliť si métu, ktorú chcete dosiahnuť a začať - nie je nič jednoduchšie.

Hľadáte osobného asistenta a trénera, ktorý bude navyše aj skvelo vyzerať? Vaše pátranie sa skončilo! Inteligentné hodinky Apple Watch Series 2 si vás postrážia! Majú rýchly dvojjadrový procesor, zabudované GPS, jasný displej s perfektnou viditeľnosťou a veľa ďalších vychytávok, ktorými vás udržia v kondícii. Vďaka nim budete v kontakte s vašimi blízkymi a nič vám neutečie. Tréningy, aktivita, zdravie – zásluhou Apple Watch budete mať všetko pod kontrolou.

Popis produktu

Parametre Apple Watch Series 2 38mm

Špecifikácia Apple Watch Series 2 38mm


Naozaj kvalitné prevedenie

Skvelo vyzerajú, sú vodotesné a majú ten najjasnejší displej, aký si viete predstaviť, ktorý svoj jas navyše reguluje podľa okolitého osvetlenia. Dokonalá kombinácia. Ostré slnko ani voda v bazéne pre ne nie sú prekážkou. Sú totiž vodotesné do 50 metrov, takže si ich môžete vziať aj do mora, sprchy či výrivky. Vnútorná batéria má v závislosti od používania výdrž až 18 hodín. Môžete si vybrať z niekoľkých druhov remienkov: ocelový, gumový, nylonový či kožený, a z množstva farebných variantov. Je to len na vás.

Naozaj kvalitné prevedenie


Osobný asistent

Osobný asistent

Apple Watch Series 2 dostali do vienka operačný systém WatchOS tretej generácie, s ktorým toho zvládnete oveľa viac. Získate rýchlejší prístup k obľúbeným aplikáciam, budete mať možnosť prispôsobiť si ciferník podľa aktuálnej nálady a rovnako jednoduché bude aj zdieľanie vašich aktivít s priateľmi. Bočným tlačítkom otvoríte Dock a bleskovou rýchlosťou preplávate najpoužívanejšími aplikáciami. Ak vám príde správa, dozviete se o nej jemným klepnutím. Zábavnejšie bude aj posielanie správ – odpoveď nadiktujete, alebo ručne napíšete odkaz.


Sledujte svoju aktivitu

Môžete makať v kuchyni či v posilňovni, alebo pobehovať okolo detí – každý váš krok se počíta! Krúžky Aktivity vám každý deň ukážu, aký ste aktívny/-a. Hodinky Watch Series 2 sa stanú vašim osobným trénerom, ktorý vás pochváli za každý pokrok a motivuje vás k ešte lepším výsledkom. Tie potom môžete ďalej zdieľať a porovnávať s ostatnými.

Sledujte svoju aktivitu


Zdravie pod kontrolouNázov Hodnota

Prevádzkovateľ e-shopu

Cinema, s.r.o.
Makovického 8, Žilina
+421 911 967 754
info@vasmobil.sk
Po-Pi: 09:00 - 17:30
So: 09:00 - 12:00
Facebook

Nákup na splátky

Quatro - jednoduchý nákup na splátky

Ako postupovať pri kúpe tovaru cez Spotrebiteľský úver Cetelem ON-LINE

Bezpečný nákup

Tento e-shop je certifikovaný.