Huawei TalkBand B2 Black

Huawei TalkBand B2 Black
Pôvodná cena: 119,00 €
Cena: 80,00 € s DPH
Cena bez DPH: 66,67 €

Ušetríte: 39,00 €

Nie je na sklade Kód: 11369
Záruka: 2 roky
Dostupnosť: info ?
Špecifikácia Huawei TalkBand B2


Parametre Huawei TalkBand B2


Popis produktu


Hľadáte nadčasový módny doplnok, ktorý vás bude informovať o vašej fyzickej aktivite, spánku, správach a hovoroch? Huawei TalkBand B2 spĺňa tieto požiadavky a prináša i ďalšie špeciálne funkcie. V jednej sekunde sa z inteligentného náramku stane plne funkčné handsfree zariadenie, alebo športový tréner, ktorý vás bude informovať o vašich výkonoch a pokrokoch. Vďaka svojmu vzhľadu a prepracovaným detailom vyzerá skvelo a hodí sa na všetky príležitosti vrátane športu a pracovných schôdzok. Veľká pozornosť bola venovaná tiež pohodliu užívateľov. Náramok je ľahký a príjemný na ruke behom dňa i v spánku.


Náramok budúcnosti

Huawei TalkBand B2 je výkonný náramok našej budúcnosti. Tento módny doplnok novej generácie vám prináša pohodlie pre chytrý život. Informuje vás o kvalite vášho spánku, automaticky monitoruje vašu aktivitu a dokáže spočítať spálené kalórie. Nielen, že vás informuje o príchodzom hovore, ale dokonca s ním môžete telefonovať s vysokou kvalitou zvuku.

Náramok budúcnosti


Pre všetky príležitosti

Pre všetky príležitosti

Špičkový dizajn robí z TalkBand B2 skvelého spoločníka do práce, na šport či voľný čas. Tvar je koncipovaný tak, aby bol predovšetkým pohodlný, užívateľsky príjemný a skvelo vyzeral. Telo tvorí hliníková zliatina a máte na výber z rôznych typov remienkov.


Vode odolný a elegantný

Displej inteligentného náramku je elegantný a vode odolný. Remienok sa jednoducho udržuje a je odolný voči nečistotám. Na výber je z plastových, detailne prepracovaných remienkov a z koženého remienku.

Vode odolný a elegantný


Stále spolu

Stále spolu

Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac o svojom spánku, noste TalkBand B2 i v noci. Náramok dokáže behom noci vyhodnotiť kvalitu vášho spánku, jeho dĺžku a tiež schéma. Ráno vás môže prebudiť nastaveným alarmom.


Zdravie na prvom mieste

Ak si chcete zlepšiť fyzičku, Huawei TalkBand B2 vám dodá dostatočné podklady pre váš rozvoj. Vo vnútri náramku sa nachádza inovatívny šesťosý snímač pohybu, ktorý rozpozná vašu športovú aktivitu a pri spárovaní s mobilným zariadením vám dodá doplňujúce informácie o vašich výkonoch v fyzickej zdatnosti.

Zdravie na prvom mieste


Handsfree


Handsfree

Náramok sa dá spárovať s niektorými mobilnými telefónmi a informuje vás o správach a telefonátoch. Telefonát sa dá prijať smartphonom, alebo priamo inteligentným náramkom. Pri vycvaknutí displeja z remienku sa automaticky príme hovor a z displeja sa razom stane handsfree zariadenie so špičkovým zvukom.


Názov Hodnota

Prevádzkovateľ e-shopu

Cinema, s.r.o.
Makovického 8, Žilina
+421 911 967 754
info@vasmobil.sk
Po-Pi: 09:00 - 17:30
So: 09:00 - 12:00
Facebook

Nákup na splátky

Quatro - jednoduchý nákup na splátky

Ako postupovať pri kúpe tovaru cez Spotrebiteľský úver Cetelem ON-LINE

Bezpečný nákup

Tento e-shop je certifikovaný.