NOKIA 3310 Dark Blue Dual SIM

NOKIA 3310 Dark Blue Dual SIM
Cena: 55,20 € s DPH
Cena bez DPH: 46,00 €

na sklade Kód: 11317
Záruka: 2 roky
Dostupnosť: skladom ?


K tomuto produktu si zakúpte nasledovné príslušenstvo:

SK/CZ distribúcia, záruka 24 mesiacov. Viac informácií tu


Špecifikácia Nokia 3310 2017 Dual SIM

Parametre Nokia 3310 2017 Dual SIM

Popis produktu

Spomínate si na starý dobrý mobilný telefón Nokia 3310, ktorý sa tak jednoducho ovládal a ktorého batéria vydržala večnosť? Trikrát hurá – tento mobilný telefón si teraz môžete zaobstarať znovu, a to v ešte lepšom, modernom prevedení. Nová verzia prináša ikonický zaoblený dizajn, ktorý však prešiel ľahkou modernizáciou a ešte lepšie sa zmestí do ruky. Displej s uhlopriečkou 2.4“ disponuje polarizovanou vrstvou a ponúkne vám upravené užívateľské rozhranie aj pohľad na svet prostredníctvom fotoaparátu. Zahrajte si legendárneho Hada a telefonujte pokojne od rána do večera, batéria vydrží nabitá neuveriteľne dlho.

Nový vylepšený vzhľad

Ak oceňujete dizajn klasických telefónov, nebudete sklamaní. V novom modeli sa odráža ikonická silueta pôvodného modelu so zaoblenými tvarmi, ktorá je však vylepšená pre ešte pohodlnejšie používateľské potreby. Zaoblený displej a uhlopriečka 2.4“ tvoria perfektnú kombináciu, ktorá zdôrazňuje vzhľad klasického telefónu. Navyše sa pýši polarizovanou vrstvou, vďaka ktorej vás čaká lepšia čitateľnosť displeja na slnku.

Nový vylepšený vzhľad
Zabudnite na vybitú batériu

Zabudnite na vybitú batériu

Nebaví vás neustále vybitá batéria vo vašom telefóne? Model Nokia 3310 vám rád pripomenie časy, keď stačilo mobilné zariadenie nabíjať raz za čas. Telefón disponuje batériou s mnohodennou výdržou, ktorá vás určite poteší. Telefonujte, píšte SMS alebo hrajte hry – tento mobil sa vám len tak nevypne! V pohotovostnom režime zariadenie vydrží dokonca až jeden mesiac.

Zahrajte si Hada!

Pamätáte si na obľúbenú hru Had, za ktorú sa vám už nikdy nepodarilo nájsť dostatočnú náhradu? Teraz máte možnosť užiť si ju znovu! Nová verzia prináša legendárnu hru v ešte lepšom prevedení, vďaka ktorému si ju môžete zahrať na farebnom displeji.

Zahrajte si Hada!
Štyri farebné možnosti

Štyri farebné možnosti

Značka Nokia myslela na každého, preto si telefón môžete vybrať v niekoľkých farebných odtieňoch. Pre zástancov klasického štýlu je na výber šedá alebo tmavomodrá v matnom prevedení, ak si však prajete niečo veselšie, zvoliť môžete lesklú úpravu vo výraznej červenej alebo optimistickej žltej.

Keď to bez fotoaparátu nejde

Radi by ste so svojim mobilným telefónom občas fotili? Nemajte obavy, aj to vám Nokia 3310 ponúkne. Disponuje 2-Mpix fotoaparátom a diódovým bleskom, s ktorými zvládne vytvárať snímky úplne každý.

Keď to bez fotoaparátu nejde
Všetko, čo budete potrebovať

Všetko, čo budete potrebovať

Telefón sa pýši úplne novým užívateľským rozhraním, ktoré je veľmi intuitívne a orientovať sa v ňom budete rovnako jednoducho ako v jeho pôvodnej verzii. Telefón obsahuje slot na micro SD kartu, s ktorým možno vnútorné úložisko rozšíriť až o 32 gigabajtov. Na zariadenie ľahko nahráte aj svoje MP3 súbory, alebo si pustíte FM rádio.


Názov Hodnota
Operačný systém
CPU-procesor
GPU
Operačná pamäť RAM
Sieť GSM
Vnútorná pamäť 16 MB + microSD, up to 32 GB (dedicated slot)
Wi-Fi nie
GPS nie
Bluetooth 3.0, A2DP
Fotoaparát 2 MP, LED flash
Kamera
LCD uhlopriečka 2.4 inches (~30.3% screen-to-body ratio)
Počet farieb LCD TFT
Kapacita batérie Removable Li-Ion 1200 mAh battery
NFC nie
SIM karta Single SIM (Mini-SIM) or Dual SIM (Mini-SIM, dual stand-by)

Predĺžená záruka

Službou Predĺžená záruka ponúka spoločnosť Cinema, s.r.o. kupujúcim istotu pri používaní zakúpeného tovaru po vypršaní štandardnej záruky.

Predĺžená záruka

  • Služba Predĺžená záruka spočíva v dokúpení možnosti predĺženia bezplatnej servisnej opravy niektorých výrobkov nad rozsah zákonnej záruky t.j. 24 mesiacov.
  • Predĺžená záruka je služba, ktorou sa poskytuje bezplatný servis nutný k odstráneniu všetkých závad výrobku spôsobených vadným materiálom alebo vadou výroby, ku ktorým dôjde pri bežnom používaní, prejavia sa a sú uplatnené v dobe platnosti Predĺženej záruky.
  • Legislatívne sa bezplatný servis riadi ustanoveniami o oprave veci podľa Občianskeho zákonníka.
  • Predĺženú záruku možno zakúpiť na dobu 12 mesiacov.
  • K jednému produktu možno zakúpiť iba jednu túto službu.

Podmienky:

Prečítajte si všeobecné podmienky služby Predĺžená záruka.

Cena služby s DPH
4,60 €

Prevádzkovateľ e-shopu

Cinema, s.r.o.
Makovického 8, Žilina
+421 911 967 754
info@vasmobil.sk
Po-Pi: 09:00 - 16:30
So: zatvorené
Facebook

Nákup na splátky

Quatro - jednoduchý nákup na splátky

Ako postupovať pri kúpe tovaru cez Spotrebiteľský úver Cetelem ON-LINE

Bezpečný nákup

Tento e-shop je certifikovaný.