GARMIN Instinct 2X Solar Tactical Edition, Coyote Tan 010-02805-02

Novinka
GARMIN Instinct 2X Solar Tactical Edition, Coyote Tan 010-02805-02
Cena: 417,00 € s DPH

na sklade Kód: 000000011646999
Záruka: 2 roky
Dostupnosť: skladom ?

Quatro


Doručenie do 24 hodín

Doručenie do 24 hodín Po-Pi, platí pre tovar skladom, objednaný do 13:00 hod.

Tovar skladom

Tovar skladom je u nás naozaj skladom ihneď k odoslaniu

Overený zákazníkmi

Viac ako 1400 recenzií a viac ako 20 rokov na trhu


Popis produktu


Smart hodinky z dielne spoločnosti Garmin boli podrobené armádnym testom MIL-STD-810, takže prežijú nárazy, extrémne teploty aj ponorenie do vody. Zobrazujú notifikácie z telefónu, prichádzajúce hovory či naplánované stretnutia, ktoré máte v kalendári. Monitorujú vašu srdcovú frekvenciu, stresovú záťaž, ukazovateľ výkonnosti VO2 Max a vstrebávanie kyslíka. Pomôžu zefektívniť cvičenie a vypočítajú, koľko času by ste mali následne venovať odpočinku. Vďaka trojici navigačných systémov sa navyše určite nikde nestratíte.

Každý model je unikát

Garmin Instinct 2 sú k dispozícii v niekoľkých farbách, veľkostiach a variantoch. Vyberie si tak naozaj každý. Vzhľad ciferníka možno podľa vkusu prispôsobiť a stiahnuť si aplikácie alebo funkcie, ktoré vnesú do používania hodiniek ešte väčšiu zábavu. V rámci užívateľského prostredia Connect IQ si môžete naprogramovať vlastný obsah.

Každý model je unikát

Zabudnite na nabíjačku

Hodinky ponúkajú solárne nabíjanie, takže v režime smartwatch vydržia pracovať bez akéhokoľvek obmedzenia. Nemusíte sa zaoberať stavom batérie ani ich kvôli nabíjaniu odopínať zo zápästia. V nastaveniach môžete využitie batérie upraviť podľa potreby.

Zabudnite na nabíjačku

Upozorní vás na stretnutie, SMS i na nehodu

Hodinky dokonale spolupracujú s vašim smartphonom. Zobrazia prichádzajúce notifikácie vrátane údajov z kalendára. Hravo si do nich uložíte platobnú kartu pre použitie na bezkontaktných termináloch. Pokiaľ hodinky identifikujú nehodu, dajú o vás vedieť vopred zvoleným kontaktným osobám z mobilného telefónu.

Upozorní vás na stretnutie, SMS i na nehodu

Ideálny spoločník

Aplikácia Garmin Connect umožní monitorovanie vášho zdravotného stavu a vyhodnotenie fyzických aktivít, ktoré ste podnikli. Zvoľte si niektorý z viac ako 25 športových profilov vrátane behu, plávania, posilňovania, horského bicyklovania, HIIT tréningu, jogy alebo golfu.

Ideálny spoločník

Nič ich neprekvapí

Vydajte sa kamkoľvek vám napadne. Hodinky možno bez obáv ponoriť až do hĺbky 100 metrov. Neprestanú fungovať ani pri vysokých teplotách a neprekážajú im nárazy. Puzdro hodiniek je vyrobené z polyméru vystuženého vláknami a ciferník disponuje chemicky spevneným sklom Corning Gorilla Glass, takže sa tak ľahko mechanicky nepoškodia.

Nič ich neprekvapí

Dômyselné technológie

Nikde sa už nestratíte. Hodinky podporujú satelitné systémy GPS, GLONASS a Galileo. V záujme lepšej navigácie v teréne obsahujú snímače ABC – výškomer, barometer a trojosový kompas, umožňujúce automatické i manuálne kalibrovanie.

Dômyselné technológie

Vždy v obraze

Optický snímač sleduje srdcovú frekvenciu a upozorní vás na akékoľvek nezvyčajné hodnoty. Hodinky merajú aj VO2 Max, vďaka čomu získate prehľad o vašej výkonnosti. Funkcia Stress Score informuje o zaťažení organizmu, pulzný oxymeter zistí, nakoľko vstrebávate kyslík. Body Battery na stupnici od 0 do 100 skontroluje, kde sa práve nachádza vaše telo.

Vždy v obraze

Nikdy nespia

V noci sa hodinky sústredia na kvalitu vášho spánku. Počas tréningu detegujú intenzitu vašej aktivity a odporučia vám optimalizovanie cvičenia i dĺžku odpočinku. V závislosti od vašej celkovej kondície dokážu prepočítať váš vek, aby ste videli, či ste na tom dobre alebo je ešte čo zlepšovať. Ženy model poteší zaznamenávaním priebehu tehotenstva či menštruačného cyklu.

Nikdy nespia


Názov Hodnota

Držiak do auta

Cena služby s DPH
0,00 €

Prevádzkovateľ e-shopu

Cinema, s.r.o.
Makovického 8, Žilina
+421 911 967 754
info@vasmobil.sk
Po-Pi: 09:00 - 16:30
So: zatvorené
Facebook

Nákup na splátky

Quatro - jednoduchý nákup na splátky

Ako postupovať pri kúpe tovaru cez Spotrebiteľský úver Cetelem ON-LINE

Bezpečný nákup

Tento e-shop je certifikovaný.