Apple AirPods Max - Sky Blue MGYL3ZM/A

Apple AirPods Max - Sky Blue MGYL3ZM/A
Cena: 520,00 € s DPH

na sklade Stav produktu: nové
Kód: 0000000116337
Záruka: 2 roky
Dostupnosť: skladom ?

Quatro


Doprava v SR zdarma

Doručenie do 24 hodín

Doručenie do 24 hodín Po-Pi, platí pre tovar skladom, objednaný do 13:00 hod.

Tovar skladom

Tovar skladom je u nás naozaj skladom ihneď k odoslaniu

Overený zákazníkmi

Viac ako 1400 recenzií a viac ako 20 rokov na trhu


Špecifikácia Apple AirPods Max


Parametre Apple AirPods Max


Popis produktu


Inovatívny model ponúkajúci mimoriadne autentický zvuk oslní každého fanúšika produktov Apple. Prvé náhlavné slúchadlá tejto značky vynikajú precíznym spracovaním, originálnym designom a najnovšími technológiami zaisťujúcimi ničím nerušený hudobný zážitok. Unikátna kombinácia nehrdzavejúcej ocele, hliníka a pamäťovej peny je zárukou maximálneho komfortu pri nosení. Tešte sa na tú najvernejšiu reprodukciu hudby a priestorový zvuk, ktorý vás prenesie do prítmia kinosály. Vďaka výkonnej batérii vydržia slúchadlá pracovať až 20 hodín. Nezabudnime na aktívne potlačenie okolitých ruchov, aby ste sa mohli naplno ponoriť do počúvania obľúbených skladieb.


Apple AirPods MaxPremyslené do posledného detailu

Apple AirPods Max očaria na prvý pohľad i na prvé počutie. Vďaka netradičnému vzhľadu a materiálom sa stanú maximálne pohodlným módnym hitom. Náušníky a klenba hlavového mostu sa dokonale prispôsobia tvaru vašej hlavy, takže výborne tesnia a poskytnú vám nezabudnuteľný zvukový zážitok. Náušníky z pamäťovej peny a špeciálnej textílie priliehajú na pokožku ako mäkučké vankúšiky.

Premyslené do posledného detailu


Jednoduché ovládanie

Jednoduché ovládanie

Slúchadlá disponujú obľúbenou otočnou korunkou a bezdrôtovými funkciami. Stačí klepnutie alebo jemné pootočenie. Pri zložení slúchadiel sa prehrávanie hudby automaticky pozastaví.


Originálny vzhľad

Zabudnite na nudné sivé slúchadlá. S týmto modelom v netradičných farebných odtieňoch naozaj zažiarite. Kombinuje hliník a nehrdzavejúcu oceľ. Súčasťou balenia slúchadiel je tiež praktické puzdro, kde budú v bezpečí, keď ich práve nepoužívate. Po uložení do puzdra sa automaticky prepnú do maximálne úsporného režimu.

Originálny vzhľad


Nezabudnuteľný zvuk

Nezabudnuteľný zvuk

Neprehliadnuteľný design nie je to jediné, čo vás na slúchadlách zaujme. Zásluhou kvalitného spracovania sú doslova pastvou pre uši. Verná reprodukcia zvuku umožní dokonale prežiť každý tón presne tak, ako ho autori nahrali. Špeciálny budič minimalizuje skreslenie a podčiarkuje mohutné basy aj krištáľovo čisté výšky.


Ponorte sa do hudby

Apple AirPods Max obsahujú technológiu eliminovania hluku z okolia. Šestica mikrofónov nasmerovaných smerom von zaznamenáva okolité zvuky a ďalšie dva smerujúce dovnútra ich následne analyzujú. Do vašich uší tak prúdi len to, čo si želáte počuť. Túto technológiu oceníte aj pri telefonovaní, nakoľko mikrofóny izolujú váš hlas, ktorý bude znieť čisto dokonca aj za veterného počasia.

Ponorte sa do hudby


Dvadsať hodín zábavy

Dvadsať hodín zábavy

Model prekvapí aj kapacitou batérie. Na jedno nabitie dokáže pracovať až 20 hodín – a to aj v prípade aktivovanej technológie na eliminovanie okolitých ruchov. S nabíjaním pomôže konektor Lightning. Stačí päť minút a môžete sa tešiť na ďalších 90 minút hudby.


Ako v kinosále

Sledujte filmy tak, akoby ste sedeli v prítmí kinosály. Slúchadlá ponúkajú priestorový zvuk s dynamickým snímaním polohy hlavy, vďaka čomu je zakaždým orientovaný správnym smerom voči zariadeniu. Obklopí vás zo všetkých strán. Tento trojrozmerný zážitok na vás čaká nielen pri pozeraní filmov či seriálov, ale aj pri počúvaní obľúbených skladieb.


Ako v kinosále


Názov Hodnota

Prevádzkovateľ e-shopu

Cinema, s.r.o.
Makovického 8, Žilina
+421 911 967 754
info@vasmobil.sk
Po-Pi: 09:00 - 16:30
So: zatvorené
Facebook

Nákup na splátky

Quatro - jednoduchý nákup na splátky

Ako postupovať pri kúpe tovaru cez Spotrebiteľský úver Cetelem ON-LINE

Bezpečný nákup

Tento e-shop je certifikovaný.