Samsung SM-R965F Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE Silver SM-R965FZSAEUE

Samsung SM-R965F Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE Silver SM-R965FZSAEUE
Cena: 420,00 € s DPH

na sklade   SK/CZ distribúcia
Stav produktu: nové
Kód: 0000000116333
Záruka: 2 roky
Dostupnosť: skladom ?

Quatro


Doručenie do 24 hodín

Doručenie do 24 hodín Po-Pi, platí pre tovar skladom, objednaný do 13:00 hod.

Tovar skladom

Tovar skladom je u nás naozaj skladom ihneď k odoslaniu

Overený zákazníkmi

Viac ako 1400 recenzií a viac ako 20 rokov na trhu


Špecifikácia Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE SM-R965


Parametre Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE SM-R965


Popis produktu


Inteligentné hodinky Samsung Galaxy Watch6 Classic vás na prvý pohľad zaujmú svojim klasicky elegantným vzhľadom. Ten je možné navyše ľubovoľne meniť pomocou nastaviteľných ciferníkov či vymeniteľných remienkov. Tieto hodinky sú vysoko výkonné a odolné voči poškodeniu. Ich pokročilé funkcie potom môžete na jedno nabitie využívať až 40 hodín. Po spárovaní so smartfónom budete môcť telefonovať, textovať či počúvať hudbu. Funkciu Samsung Wallet potom skvele využijete predovšetkým na bezhotovostné platby. Hodinky sú vybavené citlivým PPG snímačom, ktorý stále meria vaše telesné funkcie a výsledky aj upozornenia zobrazujú na displeji. Tešiť sa môžete aj na 90 profilov pre rôzne športové aktivity a funkciu Automatického rozpoznávania cvičení. V prípade núdze tiež určite oceníte funkciu SOS.


Elegantný vzhľad

Tieto inteligentné hodinky vás na prvý pohľad zaujmú svojim klasickým elegantným vzhľadom s tenkým kovovým rámčekom lemujúcim displej z tvrdeného zafírového skla. Vzhľad hodiniek si ľahko a rýchlo prispôsobíte podľa vašich predstáv. Na výber máte nielen z celého radu vymeniteľných remienkov rôznych farieb a materiálov, ale aj z nastaviteľných ciferníkov s efektným dizajnom a možnosťou rýchleho prístupu k vašim obľúbeným aplikáciám.

Elegantný vzhľad


Vysoký výkon

Vysoký výkon

Inteligentné hodinky Galaxy Watch6 Classic v sebe spájajú vysoký výkon a obdivuhodnú výdrž batérie. Oproti svojim predchodcom disponujú až o 18 % rýchlejším procesorom pre skutočne hladký a plynulý chod aplikácií. Pokročilé funkcie hodiniek môžete využívať až po 40 hodín na jedno nabitie. Vďaka funkcii rýchleho nabíjania potom hodinky nabijete behom 30 minút na celých 45 %. Spoľahnúť sa môžete aj na odolnosť voči vode a prachu.


Inteligentné funkcie

S týmito šikovnými hodinkami už nebudete odkázaní len na svoj mobilný telefón. Po ich spárovaní budete môcť telefonovať, textovať či počúvať hudbu priamo z hodiniek, a to aj s podporou medzinárodných hovorov. Funkcia Samsung Wallet vám poslúži nielen pre bezhotovostné platby, jednoducho si tu uložíte aj vernostné karty, cestovné lístky či identifikačné karty. V spojení so smartfónom Z Fold5 potom budete môcť hodinky využívať aj ako ovládač fotoaparátu.

Inteligentné funkcie


Fitness pomocník

Fitness pomocník

Vytvorte si vlastné HR zóny alebo nechajte hodinky, aby ich na základe vašej kondície a srdcového tepu vytvorili za vás. Zároveň si môžete určiť aj vlastné tréningové ciele. Hodinky ponúkajú profily pre 90 rôznych pohybových aktivít, možno si však nastaviť aj profil na mieru. Funkcia Automatického rozpoznávania cvičení pre aktivity typu behania, chôdze či cyklistiku vám následne výrazne uľahčí a spríjemní rozbeh a tréning.


Bezpečnosť nadovšetko

S týmito šikovnými hodinkami sa nemusíte obávať ani nečakaných nehôd pri tréningu. V prípade pádu hodinky túto nehodu zaznamenajú a pokiaľ budete nutne potrebovať pomoc, odošlú správu v podobe núdzového SOS volania. Ďalšie informácie o vašom stave, užitočné aj pre záchranné zložky, potom jednoducho a prehľadne zobrazíte stlačením tlačidla na uzamykacej obrazovke.

Bezpečnosť nadovšetko


Kondícia na mieru

Kondícia na mieru

Inteligentné hodinky Galaxy Watch6 Classic ponúkajú pokročilú funkciu bioelektrickej impedančnej analýzy (BIA). Zadajte dáta o vašom telesnom stave v podobe úrovne svalovej hmoty, telesného tuku a požadovaných výsledkov a za okamih získate tréningový plán na mieru prispôsobený vašim potrebám. S jeho pomocou potom ľahko vybudujete svoju fyzičku a dosiahnete vysnívaný cieľ.


Zdravie pod kontrolou

Tieto hodinky sú vybavené citlivým PPG snímačom, ktorý vám po celý deň meria srdcový pulz, rytmus a krvný tlak. V prípade, že sa tieto hodnoty pohybujú mimo normy, vás hodinky upozornia, prípadne vás rovno vyzvú na podstúpenie vyšetrenia EKG. Nástroj Tréning spánku potom prináša pokročilé funkcie pre monitoring spánku a optimálne plánovanie odpočinku. Funkcia Natural Cycles sleduje teplotu tela počas spánku a odhaduje tak dobu periódy či ďalších telesných cyklov.


Zdravie pod kontrolou


Názov Hodnota

LED žiarovka do USB 1W 6500K

Cena služby s DPH
0,00 €

Prevádzkovateľ e-shopu

Cinema, s.r.o.
Makovického 8, Žilina
+421 911 967 754
info@vasmobil.sk
Po-Pi: 09:00 - 16:30
So: zatvorené
Facebook

Nákup na splátky

Quatro - jednoduchý nákup na splátky

Ako postupovať pri kúpe tovaru cez Spotrebiteľský úver Cetelem ON-LINE

Bezpečný nákup

Tento e-shop je certifikovaný.