Huawei Watch GT 3 Pro 46 mm Gray Strap

Akcia
Huawei Watch GT 3 Pro 46 mm Gray Strap
Pôvodná cena: 290,00 €
Cena: 266,00 € s DPH

Ušetríte: 24,00 €

na sklade Kód: 0000000116031
Záruka: 2 roky
Dostupnosť: skladom ?

Quatro


Doručenie do 24 hodín

Doručenie do 24 hodín Po-Pi, platí pre tovar skladom, objednaný do 13:00 hod.

Tovar skladom

Tovar skladom je u nás naozaj skladom ihneď k odoslaniu

Overený zákazníkmi

Viac ako 1400 recenzií a viac ako 20 rokov na trhu


Špecifikácia Huawei Watch GT 3 PRO 46mm


Parametre Huawei Watch GT 3 PRO 46mm


Popis produktu


Chytré hodinky Huawei Watch GT3 Pro 46mm sprístupňujú radu funkcií od budíka cez navigáciu až po sledovanie zdravotného stavu. Vodovzdornosť až do 30 metrov ich predurčuje pre použitie vo vode. Dokážu taktiež sledovať spánok a úroveň stresu. Po prepojení s chytrým telefónom umožňujú pohodlne vybaviť prichádzajúce hovory a správy. Ich elegantný dizajn ladí nielen so športovým, ale taktiež s formálnejším outfitom.


.Huawei Watch GT3 Pro 46mm

.


Kontrola zdravia

Kontrola zdravia

Hodinky monitorujú úroveň stresu a strážia úlohy pro dodržiavanie zdravého životného štýlu. Medzi ich ďalšie funkcie patrí zobrazovanie štatistiky tepovej frekvencie, meranie SpO2 či vyhodnocovanie kvality spánku.


Využitie pod vodou

Vďaka vodovzdornosti do hĺbky 30 metrov sú využiteľné aj pri potápaní, pričom v reálnom čase môžete sledovať údaje ako rýchlosť, hĺbka alebo dĺžka ponoru. Dokážu vás tak upozorniť, pokiaľ klesáte veľmi hlboko alebo sa potápate príliš dlho.
Využitie pod vodou


Množstvo aplikácií

Množstvo aplikácií

K dispozícii je viac než 100 rôznych cvičiacich režimov spolu s horolezectvom či golfom. U nich sú zaznamenávane profesionálne údaje o švihu, ktoré doplňujú praktické ukážky aj tipy, ako posunúť hru na ďalšiu úroveň. Okrem toho je možné rozšíriť dostupné funkcie o aplikácie tretích strán – napríklad hry, aplikácie na cvičenie či čítanie správ.Spárovanie s chytrým telefónom

Hodinky si rozumejú s chytrými telefónmi, či už využívajú Android alebo iOS. Umožňujú synchronizáciu skladieb z telefónu, takže poskytnú obľúbené skladby aj pri tréningu. Ako prijímanie aj odmietanie prichádzajúcich hovorov, tak aj posielanie rýchly správ je maximálne jednoduché.

Spárovanie s chytrým telefónom


Elegantný dizajn

Elegantný dizajn

Ďalším kladom je kombinácia elegantného dizajnukvalitných materiálov. Jednoliate titánové telo sa pyšní čistými líniami a kontúrami, zafírové sklíčko zase zisťuje zvýšenú odolnosť. Zásluhou toho sa hodinky výborne hodia nielen pri športe, ale skvelo zapadnú aj do formálnejšieho outfitu.


Ciferníky podľa nálady

Ciferník sa dá zvoliť buď priamo z galérie, alebo stiahnuť a prispôsobiť si tak oslnivú AMOLED obrazovku na mieru. Na výber je šedý kožený remienok, titánový remienok alebo čierny fluoroelastomérový remienok.


Názov Hodnota

Prevádzkovateľ e-shopu

Cinema, s.r.o.
Makovického 8, Žilina
+421 911 967 754
info@vasmobil.sk
Po-Pi: 09:00 - 16:30
So: zatvorené
Facebook

Nákup na splátky

Quatro - jednoduchý nákup na splátky

Ako postupovať pri kúpe tovaru cez Spotrebiteľský úver Cetelem ON-LINE

Bezpečný nákup

Tento e-shop je certifikovaný.