Apple AirPods Pro 2 2022 MQD83ZM/A

Akcia
Apple AirPods Pro 2 2022 MQD83ZM/A
Pôvodná cena: 279,00 €
Cena: 235,00 € s DPH

Ušetríte: 44,00 €

na sklade   SK/CZ distribúcia
Stav produktu: nové
Kód: 0000000115756
Záruka: 2 roky
Dostupnosť: skladom ?

Quatro


Doručenie do 24 hodín

Doručenie do 24 hodín Po-Pi, platí pre tovar skladom, objednaný do 13:00 hod.

Tovar skladom

Tovar skladom je u nás naozaj skladom ihneď k odoslaniu

Overený zákazníkmi

Viac ako 1400 recenzií a viac ako 20 rokov na trhu


Špecifikácia Apple AirPods Pro 2022 MQD83ZM/A


Parametre Apple AirPods Pro 2022 MQD83ZM/A


Popis produktu


Vylepšené slúchadlá AirPods budú v mnohých ohľadoch ponúkať ešte lepší zvuk. Môžete sa spoľahnúť najmä na vylepšené aktívne potláčanie okolitého hluku a adaptívny režim priepustnosti. Inovatívny čip H2 vyladí zvuk presne vtedy, keď ho počujete. Ďalšou výhodou je upravený mikrofón, ktorý je nasmerovaný dovnútra, aby bol váš hlas počas hovoru čo najčistejší. Úpravami prešiel aj zosilňovač, ktorý presne eliminuje nežiaduce skreslenie a necháva vyniknúť hlbšie basy a pôsobivé výšky. Pohodlné je aj dotykové ovládanie, ktoré umožňuje nastaviť úroveň hlasitosti jednoduchým pohybom prsta. Veľkou výhodou je aj veľká kapacita batérie, vďaka ktorej slúchadlá vydržia hrať až 6 hodín na jedno nabitie. Ak použijete nabíjacie puzdro, môžete počúvať hudbu až 30 hodín.


Apple AirPods Pro 2 (2022) MQD83ZM/A


Dokonalé potlačenie hluku

Dokonalé potlačenie hluku

Vychutnajte si svoju obľúbenú skladbu s dvojnásobným aktívnym potlačením okolitého hluku. Tajomstvom úspechu je zadný ventilačný otvor a špeciálne mikrofóny, ktoré vďaka svojmu umiestneniu zisťujú a kompenzujú nežiaduci hluk.


Prispôsobí sa tvaru ucha

Kamera TrueDepth v iPhone skenuje geometriu vašej hlavy a vytvára osobný profil, ktorý sa synchronizuje s ostatnými zariadeniami. Takže zvuk je vždy a všade vynikajúci. Po nasadení slúchadiel AirPods adaptívna ekvalizácia doladí hudbu k dokonalosti.
Prispôsobí sa tvaru ucha


Jednoduché používanie

Jednoduché používanie

Dotykové ovládanie je veľmi intuitívne. Potiahnutím prsta nahor alebo nadol na slúchadle upravíte hlasitosť prehrávanej skladby. Stlačením tlačidla môžete prehrávať alebo zastaviť hudbu a prijať alebo ukončiť telefónny hovor. Jemným podržaním prepnete aktívne potlačenie šumu a režim adaptívneho priechodu.


Štýlové nabíjacie puzdro

Puzdro MagSafe je odolné voči potu a vode podľa štandardu IPX4, takže ho môžete ľahko pripevniť na batoh. Ak ho nemôžete nájsť, použite aplikáciu Nájsť alebo naň zavolajte pomocou zabudovaného reproduktora.
Štýlové nabíjacie puzdro


Využívajte nové funkcie

Využívajte nové funkcie

AirPods sa dokážu automaticky spárovať s iPhonom alebo iPadom. Ak chceš, môžeš jednoducho zdieľať hudbu do 2 rôznych párov slúchadiel AirPods. Rovnako ľahko môžete prepínať medzi zariadeniami Apple a zvuk budete mať vždy so sebou.


Sofistikovaný čip

Čip H2 používa špeciálne adaptívne algoritmy na čo najrýchlejšie spracovanie a vyladenie zvuku. Dômyselne potláča šum a vytvára trojrozmerný dojem. Slúchadlá sa navyše pekne prispôsobia tvaru vašich uší, takže vás zvuk doslova obklopí.


Sofistikovaný čip


Názov Hodnota

Prevádzkovateľ e-shopu

Cinema, s.r.o.
Makovického 8, Žilina
+421 911 967 754
info@vasmobil.sk
Po-Pi: 09:00 - 16:30
So: zatvorené
Facebook

Nákup na splátky

Quatro - jednoduchý nákup na splátky

Ako postupovať pri kúpe tovaru cez Spotrebiteľský úver Cetelem ON-LINE

Bezpečný nákup

Tento e-shop je certifikovaný.