Bose QuietComfort 45 white

Akcia
Bose QuietComfort 45 white
Pôvodná cena: 298,00 €
Cena: 265,00 € s DPH

Ušetríte: 33,00 €

na sklade Stav produktu: nové
Kód: 0000000115693
Záruka: 2 roky
Dostupnosť: skladom ?

Quatro


Doručenie do 24 hodín

Doručenie do 24 hodín Po-Pi, platí pre tovar skladom, objednaný do 13:00 hod.

Tovar skladom

Tovar skladom je u nás naozaj skladom ihneď k odoslaniu

Overený zákazníkmi

Viac ako 1400 recenzií a viac ako 20 rokov na trhu


Špecifikácia Bose QuietComfort 45


Popis produktu

Bezdrôtové slúchadlá novej generácie QuietComfort . Legendárne slúchadlá BOSE QuietComfort 45 vám ponúknu pohodlie a čistý zvuk. Slúchadlá novej generácie QuietComfort sú vybavené modernými technológiami. Vďaka použitiu vysoko kvalitných materiálov uspokojí aj tých najnáročnejších používateľov.

Vďaka patentovanej akustickej technológii potlačenia okolitého hluku a maximálne čistému zvuku vás slúchadlá BOSE QuietComfort 45 presunú do miesta, kde budete len vy a vaša hudba. Slúchadlá vás ohromia dokonalým vyvážením ticha, pohodlia a čistého zvuku. Všetko to začína našou technológiou Acoustic Noise Canceling (ANC), ktorá je výsledkom viac ako 50 rokov výskumu. Na nepretržité meranie, porovnávanie a reakciu na vonkajší hluk používame malé mikrofóny skryté v náušníkoch. Tento šum je potom zrušený opačným signálom, čo má za následok menej rušenia - a viac vašej hudby. Pomocou tlačidla na ľavom slúchadle si vyberte tichý režim s úplným potlačením hluku alebo z AWARE režim, aby ste opäť vpustili do slúchadiel okolitý hluk.

Neuveriteľný zážitok z počúvania si vyžaduje úroveň pohodlia, ktorej by sa dalo zodpovedať. Slúchadlá QuietComfort 45 v tomto ohľade zameriavajú na všetky malé detaily. Hladké náušniky bez záhybov, luxusne plyšová syntetická koža a minimálna zvieracia sila. Takmer zabudnete, že ich máte na sebe - dokonca aj po hodinách počúvania. Nárazu odolný nylon vyplnený sklom spevňuje hlavový mosť tak, aby ho chránil pred pádmi a držal svoj tvar. Každý otočný bod je vybavený liatinovým pántom, takže zostane pevný a odolný. Luxusná plyšová syntetická koža na náušníkoch a na hornej časti hlavového mosta zaručuje celodenné pohodlie.

Aware režim prináša vonkajší svet pomocou mikrofónov, ktoré zachytávajú zvuky okolo vás a prehrávajú ich prirodzene prostredníctvom slúchadiel. Je to vaša hudba a zároveň vaše prostredie. Znie to - a cíti sa - ako keby ste vôbec nemali slúchadlá.

Slúchadlá QuietComfort 45 vám poskytnú viac času na počúvanie ako ich predchodca, s 24 hodinami na jedno nabitie. Dosť na to, aby bolo ticho a vaša hudba v prevádzke aj počas toho najdlhšieho letu. Plnú kapacitu dosiahnete už za 2 hodiny nabájania. Rýchle 15-minútové nabíjanie vám poskytne až 3 hodiny hrania. Alebo zapojte dodaný audio kábel a počúvajte ešte dlhšie v káblovom režime.


Názov Hodnota

Prevádzkovateľ e-shopu

Cinema, s.r.o.
Makovického 8, Žilina
+421 911 967 754
info@vasmobil.sk
Po-Pi: 09:00 - 16:30
So: zatvorené
Facebook

Nákup na splátky

Quatro - jednoduchý nákup na splátky

Ako postupovať pri kúpe tovaru cez Spotrebiteľský úver Cetelem ON-LINE

Bezpečný nákup

Tento e-shop je certifikovaný.