Microsoft Xbox Series S 512GB (RRS-00010)

Microsoft Xbox Series S 512GB (RRS-00010)
Cena: 244,00 € s DPH

na sklade   SK/CZ distribúcia
Stav produktu: nové
Kód: 0000000115656
Záruka: 2 roky
Dostupnosť: skladom ?

Quatro


Doručenie do 24 hodín

Doručenie do 24 hodín Po-Pi, platí pre tovar skladom, objednaný do 13:00 hod.

Tovar skladom

Tovar skladom je u nás naozaj skladom ihneď k odoslaniu

Overený zákazníkmi

Viac ako 1400 recenzií a viac ako 20 rokov na trhu


Špecifikácia Microsoft Xbox Series S


Parametre Microsoft Xbox Series S


Popis produktu


Buďte pripravení do akcie vďaka najnovšej generácii konzol Xbox Series, ktorá prináša zatiaľ najrozsiahlejšiu knižnicu hier. Na tejto historicky najmenšej konzoli Xbox od spoločnosti Microsoft si môžete zahrať tisíce kompatibilných hier naprieč štyrmi generáciami starších konzol. Vybrané hry, postavené na najnovšej vývojovej sade, majú významne skrátené načítanie a ponúknu ohromujúcu plynulú grafiku pri až 120 snímkach za sekundu. Všetky vaše uložené pozície a zálohy budú bezpečne uložené v cloude, a vy tak môžete bez starostí prejsť na plne digitálnu hernú konzolu.


Všetky hry na jednom mieste

Ak hľadáte zariadenie pre hranie najnovších titulov, ale zároveň vlastníte aj množstvo hier zo starších generácií Xbox, určite doceníte spätnú kompatibilitu, vďaka ktorej môžete na jednom zariadení hrať hry naprieč štyrmi generáciami konzol Xbox. Vhod príde aj služba Inteligentného doručenia, vďaka ktorej budete mať po zakúpení hry k dispozícii tú najnovšiu dostupnú verziu bez ohľadu na to, na ktorej konzoli práve hráte.
Všetky hry na jednom mieste


Technológia pre maximálny herný zážitok

Technológia pre maximálny herný zážitok

Okrem podpory hrania v rozlíšení 1440p a až pri 120 snímkach za sekundu prichádza Xbox Series S tiež s podporou špičkovej technológie Ray Tracing. Tá zaisťuje realistickú simuláciu osvetlenia s využitím upravených vlastností tieňov a odrazov svetla. Herný svet tak pôsobí omnoho realistickejšie, dynamickejšie a plný života. Ďalšou technológiou pre zvýšenie autentickosti zážitku je revolučný priestorový zvuk, ktorý pomocou pokročilých algoritmov dotvára dynamický žijúci svet.


Moderná a vylepšená konštrukcia

Zaujímavých konštrukčných vylepšení sa dočkala ako samotná konzola, tak bezdrôtový herný ovládač. Úpravy ovládača sa týkajú predovšetkým zvýšenej ergonómie, ktorá prináša pohodlnejší herný zážitok alebo vylepšenie hybridných smerových tlačidiel ovládača pre zvýšenie presnosti. Nový design samotnej konzoly so sebou prináša možnosť jednoduchého rozšírenia pamäte o 1 TB bez straty výkonu vďaka novému a ľahko prístupnému slotu. Xbox Series S tiež zostáva kompatibilná s herným príslušenstvom pre Xbox One a ponúka dokonca rýchlejší čas odozvy.


Moderná a vylepšená konštrukcia


Názov Hodnota

Prevádzkovateľ e-shopu

Cinema, s.r.o.
Makovického 8, Žilina
+421 911 967 754
info@vasmobil.sk
Po-Pi: 09:00 - 16:30
So: zatvorené
Facebook

Nákup na splátky

Quatro - jednoduchý nákup na splátky

Ako postupovať pri kúpe tovaru cez Spotrebiteľský úver Cetelem ON-LINE

Bezpečný nákup

Tento e-shop je certifikovaný.