Gran Turismo 7 (PS5)

Gran Turismo 7 (PS5)
Cena: 38,00 € s DPH

na sklade Kód: 00000001156324
Záruka: 2 roky
Dostupnosť: skladom ?


Doručenie do 24 hodín

Doručenie do 24 hodín Po-Pi, platí pre tovar skladom, objednaný do 13:00 hod.

Tovar skladom

Tovar skladom je u nás naozaj skladom ihneď k odoslaniu

Overený zákazníkmi

Viac ako 1400 recenzií a viac ako 20 rokov na trhu

K tomuto produktu si zakúpte nasledovné príslušenstvo:


Špecifikácia Gran Turismo 7


Parametre Gran Turismo 7


Popis produktu


Hra, ktorá svojím dizajnom a dokonalou grafikou určite zaujme všetkých automobilových nadšencov a fanúšikov automobilových pretekov. Niekoľko herných režimov vás nenechá na pochybách, že svet preplňovaných motorov máte doslova na dosah. V hre si môžete vyskúšať nákup a predaj áut, doladiť všetky detaily, zdokonaliť vlastnú jazdu alebo si môžete vybrať športový režim a vrhnúť sa do pretekov, kde môžete súťažiť s ostatnými. Vyberte si z viac ako 420 vozidiel a obdivujte ich vzhľad a detaily. Nechajte sa zlákať klasikou a najnovšími superšportmi. Každé vozidlo má svoje vlastné jazdné vlastnosti a každé sa správa inak. Nasajte atmosféru a vyskúšajte si jazdu na viac ako 90 tratiach vrátane niektorých, ktoré ponúkajú náročné poveternostné podmienky. O to viac si hru užijete.To pravé pre automobilových nadšencov

To pravé pre automobilových nadšencov

V tejto hre vás určite nadchne dokonalá grafika, realistický dizajn, prepracované detaily, klasické, prémiové a superšportové vozidlá, história legendárnych značiek áut a mnoho ďalšieho. Samozrejmosťou je niekoľko herných režimov. Môžete si zahrať na predajcu, zberateľa, dizajnéra alebo pretekára.


Realistické zobrazenie

Užite si hru na maximum a nechajte sa zlákať viac ako 400 automobilmi najznámejších svetových značiek. Plynule prechádzajte medzi rôznymi režimami, riadením, vnímajte vibrácie, rýchlosť kolies a štruktúru povrchu, po ktorom jazdíte. Všetky stopy boli čo najvernejšie zachytené profesionálnymi lasermi, aby ste si mohli vychutnať čo najrealistickejší zážitok.Nové funkcie a nástroje

Neváhajte a preskúmajte nové funkcie a nástroje, ktoré simulátor jazdy ponúka. Ak chcete, môžete si vytvoriť garáž snov v podobe jedinečnej zbierky najlepších áut, ktoré si môžete nechať originálne vytuningovať alebo upraviť. Hneď potom sa môžete pripojiť k medzinárodnej komunite jazdcov, zdieľať tipy na pretekárske stratégie alebo dokonca súťažiť v pretekoch.
Nové funkcie a nástroje


Na detailoch záleží


Na detailoch záleží

Doprajte si pohľad na slnečné lúče na lesklej karosérii, sledujte vodičov v spätnom zrkadle, prevezte sa s vozidlom v atraktívnej scenérii po celom svete v režime Scapes alebo vyskúšajte nové funkcie v editore vzhľadu a dolaďte svoje vozidlo k dokonalosti.


Názov Hodnota

Prevádzkovateľ e-shopu

Cinema, s.r.o.
Makovického 8, Žilina
+421 911 967 754
info@vasmobil.sk
Po-Pi: 09:00 - 16:30
So: zatvorené
Facebook

Nákup na splátky

Quatro - jednoduchý nákup na splátky

Ako postupovať pri kúpe tovaru cez Spotrebiteľský úver Cetelem ON-LINE

Bezpečný nákup

Tento e-shop je certifikovaný.