Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2

Cena: 495,00 € s DPH

na sklade Kód: 00000001156255
Záruka: 2 roky
Dostupnosť: skladom ?

Quatro


Doručenie do 24 hodín

Doručenie do 24 hodín Po-Pi, platí pre tovar skladom, objednaný do 13:00 hod.

Tovar skladom

Tovar skladom je u nás naozaj skladom ihneď k odoslaniu

Overený zákazníkmi

Viac ako 1400 recenzií a viac ako 20 rokov na trhu


Špecifikácia Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2


Parametre Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2


Popis produktu


Objavujte mesto na novom dopravnom prostriedku! Zabudnite na preplnenú verejnú dopravu a zdĺhavé čakanie v kolónach. Elektrickú kolobežku Mi Pro 2 využijete na cestu do školy, do práce i kamkoľvek inam. V prípade transportu autom alebo MHD ju poskladáte v priebehu niekoľkých sekúnd. Bezpečná batéria a systém rekuperácie, využívajúci kinetickú energiu na nabíjanie, sa postarajú o dlhý dojazd. Ak nemáte času nazvyš, nepochybne oceníte svižnú akceleráciu a vysokú maximálnu rýchlosť. V záujme toho najvyššieho komfortu máte možnosť výberu z troch režimov jazdy. Multifunkčný panel s LED displejom a intuitívnym ovládaním vám sprostredkuje aktuálne informácie. Pomocou mobilnej aplikácie Mi kolobežku bez problémov odomknete a môžete sledovať aj detailné štatistiky.


Ideálna do mesta

Jazdu po meste na elektrickej kolobežke Xiaomi si naozaj obľúbite. Vďaka elegantnému designu a kvalitnej konštrukcii z leteckej zliatiny hliníka, ktorú poskladáte v priebehu troch sekúnd, predstavuje dokonalý spôsob dopravy do práce, do školy alebo niekam za zábavou.

Ideálna do mesta


Výborne sa prispôsobí

Výborne sa prispôsobí

Ponáhľate sa na dôležitú schôdzku? Vyskúšajte športový režim, ktorý vás prekvapí bleskovou akceleráciou a maximálnou rýchlosťou 25 km/h. Ak sa chystáte do parku, využite štandardný režim. V miestach s veľkou koncentráciou ľudí oceníte mód pre chodcov, ktorý obmedzí rýchlosť na 5 km/h.


Dlhý dojazd

Bezpečná a spoľahlivá lítiová batéria s kapacitou 474 Wh zaistí pri plnom nabití dojazd až 45 km. Výhodou tejto elektrickej kolobežky je zdokonalený systém rekuperácie kinetickej energie (KERS) využívajúci energiu pri brzdení či dojazde. Jeho účinnosť si nastavíte v aplikácii Mi Home.

Dlhý dojazd


Intuitívne ovládanie

Intuitívne ovládanie

Medzi riadidlami sa nachádza multifunkčný panel s LED displejom, ktorý zobrazí osem druhov dát v reálnom čase. Nechýba rýchlosť, výkon či stav zámku. Na zapnutie alebo vypnutie kolobežky, prepínanie medzi režimami rýchlosti a ovládanie svetlometov vám postačí jediné tlačidlo.


Praktická aplikácia

Prostredníctvom Bluetooth dopravný prostriedok jednoducho prepojíte s mobilnou aplikáciou Mi Home. Pomocou svojho smartphonu môžete následne odomykať a zamykať kolobežku, sledovať detailné štatistiky či aktualizovať firmware. Vychutnajte si dokonalú jazdu.

Praktická aplikácia


Bezpečnosť na prvom mieste


Bezpečnosť na prvom mieste

Ak po ceste narazíte na nejakú prekážku, zadná brzda s perforovaným brzdovým kotúčom sa v spolupráci s prednou brzdou s antiblokovacím systémom E-ABS postará o kratšiu brzdnú dráhu. Kolobežka tiež disponuje pohodlnými 8,5“ pneumatikami, jasným predným svetlom a zadným, ktoré počas brzdenia bliká.


Názov Hodnota

Prevádzkovateľ e-shopu

Cinema, s.r.o.
Makovického 8, Žilina
+421 911 967 754
info@vasmobil.sk
Po-Pi: 09:00 - 16:30
So: zatvorené
Facebook

Nákup na splátky

Quatro - jednoduchý nákup na splátky

Ako postupovať pri kúpe tovaru cez Spotrebiteľský úver Cetelem ON-LINE

Bezpečný nákup

Tento e-shop je certifikovaný.