Apple AirPods 3rd generation MME73ZM/A

Akcia
Apple AirPods 3rd generation MME73ZM/A
Pôvodná cena: 210,00 €
Cena: 179,00 € s DPH

Ušetríte: 31,00 €

na sklade Stav produktu: nové
Kód: 00000001156241
Záruka: 2 roky
Dostupnosť: skladom ?

Quatro


Doručenie do 24 hodín

Doručenie do 24 hodín Po-Pi, platí pre tovar skladom, objednaný do 13:00 hod.

Tovar skladom

Tovar skladom je u nás naozaj skladom ihneď k odoslaniu

Overený zákazníkmi

Viac ako 1400 recenzií a viac ako 20 rokov na trhu


Špecifikácia Apple AirPods 3rd generation MME73ZM/A


Parametre Apple AirPods 3rd generation MME73ZM/A


Popis produktu


Dômyselný design slúchadiel AirPods zaujme kratšou stopkou a univerzálnym tvarom, takže zvuk nasmerujú priamo do zvukovodu. Tešte sa na dokonalý priestorový zážitok s bezchybnými basmi a adaptívnym ekvalizérom zohľadňujúcim tvar vášho ucha. Špeciálna akustická sieťovina dozrie na to, aby vás pri telefonovaní nevyrušoval vietor. Ovládanie sa realizuje prostredníctvom tlakového snímača, takže prehrávanie hudby budete mať pod absolútnou kontrolou. Stačí jediné stisnutie a môžete prijať telefonický hovor alebo vybrať skladbu. Nabíjacie puzdro MagSafe, odolné voči vode aj potu, vám ponúkne ďalších 30 hodín hudobnej zábavy. Priblížením slúchadiel k iPhonu či iPadu a následným kliknutím na ikonu „Pripojiť“ sa automaticky prepoja s každým zariadením na vašom iCloude.


Priestorový zvuk

Kombinácia sofistikovanej technológie priestorového zvuku a dynamického snímania polohy hlavy sprostredkuje mimoriadny pôžitok nie len z počúvania hudby. Tóny vás obklopia zo všetkých strán, takže pri sledovaní filmov a seriálov či prehrávaní obľúbených skladieb sa budete cítiť ako v kinosále alebo v koncertnej sieni.

Priestorový zvuk


Neprehliadnuteľné basy

Neprehliadnuteľné basy

Pripravte sa na hlboké basypriezračné výšky. Špeciálny zosilňovač s dynamickým budičom Apple sa dôkladne sústredí na každý tón.


Hlasový kodek

Ak využívate FaceTime, tieto slúchadlá vám naozaj urobia radosť. Služba totiž vďaka hlasovému kodeku AAC-ELD prenáša hlas v HD kvalite. Skupinové FaceTime hovory sa tak stanú ozajstným pôžitkom, pretože s podporou priestorového zvuku vôbec nepocítite, že vlastne komunikujete na diaľku.   

Hlasový kodek


Adaptívny ekvalizér

Adaptívny ekvalizér

Vďaka tejto vlastnosti sa hudba automaticky prispôsobí tvaru vášho ucha. Mikrofóny smerujú priamo dovnútra a snímajú, čo práve počúvate. Slúchadlá tak v reálnom čase upravia nízke a stredné hudobné frekvencie. Výsledkom sú jemnejšie tóny i detaily, pôsobivo znásobujúce výsledný dojem.


Ničím nerušený čas s hudbou

Už žiadne vyrušovanie zvukom vetra. V každom slúchadle sa totiž nachádza mikrofón prekrytý akustickou sieťovinou, ktorá spoľahlivo tlmí nepríjemné ruchy. Počas telefonického hovoru vás tak bude zreteľne a jasne počuť.

Ničím nerušený čas s hudbou


Nabíjacie puzdro MagSafe


Nabíjacie puzdro MagSafe

Disponuje svojou vlastnou nabíjačkou. Stačí 5 minút a slúchadlá AirPod vám budú slúžiť približne hodinu. Plne nabité puzdro ponúkne až 30 hodín zábavy. Ďalšou výhodou puzdra je jeho odolnosť voči vode a potu v súlade s normou IPX4. Obľúbené skladby vás budú sprevádzať pri náročnom tréningu alebo joggingu v daždivom počasí.


Názov Hodnota

Prevádzkovateľ e-shopu

Cinema, s.r.o.
Makovického 8, Žilina
+421 911 967 754
info@vasmobil.sk
Po-Pi: 09:00 - 16:30
So: zatvorené
Facebook

Nákup na splátky

Quatro - jednoduchý nákup na splátky

Ako postupovať pri kúpe tovaru cez Spotrebiteľský úver Cetelem ON-LINE

Bezpečný nákup

Tento e-shop je certifikovaný.