Apple Apple Watch Series 6 GPS, 44mm Gold Aluminium Case with Pink Sport Band - Regular

Akcia
Apple Apple Watch Series 6 GPS, 44mm Gold Aluminium Case with Pink Sport Band - Regular
Pôvodná cena: 479,00 €
Cena: 379,00 € s DPH

Ušetríte: 100,00 €

na sklade Stav produktu: nové
Kód: 0000000115352
Záruka: 2 roky
Dostupnosť: skladom ?

Quatro


Doručenie do 24 hodín

Doručenie do 24 hodín Po-Pi, platí pre tovar skladom, objednaný do 13:00 hod.

Tovar skladom

Tovar skladom je u nás naozaj skladom ihneď k odoslaniu

Overený zákazníkmi

Viac ako 1400 recenzií a viac ako 20 rokov na trhu

Špecifikácia Apple Watch Series 6 44mm

Parametre Apple Watch Series 6 44mm

Popis produktu

S chytrými hodinkami Apple Watch Series 6 sa budete pri športe cítiť skvele. Aplikácia Saturácia kyslíkom vám podľa úrovne okysličenia krvi oznámi, či je vhodné daný deň cvičiť, alebo nie. Váš srdcový rytmus sledujú hodinky nepretržite a v prípade potreby vygenerujú vlnový priebeh EKG. Aplikácia Spánok vám pomôže sa uložiť k spánku každý deň v rovnakom čase a môžete sledovať, aké sú vaše spánkové rytmy. Venujte sa akémukoľvek športu, merajte a prekonávajte svoje výsledky. Množstvo pesničiek a krúžky Aktivity motivujú k aktívnemu zdravotnému štýlu. Vo viacerých ľuďoch sa to lepšie ťahá, preto neváhajte svoje krúžky Aktivity zdieľať s priateľmi a usporiadajte s nimi súťaže. Máte možnosť sa rozhodnúť medzi jednoduchým a pleteným remienkom, zvyšok doladíte voľbou toho najkrajšieho ciferníka.

Zacvičiť si dnes alebo zajtra?

Poraďte sa so svojimi chytrými hodinkami. Odpoveď vám oznámia na základe hladiny saturácie krvi kyslíkom. Jedinečný snímač a aplikácia Saturácia kyslíkom ju sníma priebežne počas dňa i noci. Ak je saturácia kyslíkom v krvi moc nízka, je lepšie tréning presunúť na deň, keď sa pohybuje vo vyšších hodnotách.
Zacvičiť si dnes alebo zajtra?
Zmeria vám EKG v priebehu 30 sekúnd

Zmeria vám EKG v priebehu 30 sekúnd

Priložte prst na korunku Digital Crown a zistite, ako si vediete. Elektródy snímajú elektrické impulzy srdca a výsledok vám počas tridsiatich sekúnd interpretuje aplikácia EKG.

Kvalitným spánkom k lepším zajtrajškom

Aplikácia Spánok vám pomôže vylepšiť spánok tým, že vás učí dodržiavať pravidlá spánkovej hygieny. Naučí vás chodiť spať každý deň v rovnakom čase a ráno si môžete preštudovať vaše spánkové rytmy.
Kvalitným spánkom k lepším zajtrajškom
Vy športujete, hodinky merajú

Vy športujete, hodinky merajú

Nech športujete na súši, pod vodou, vo výšinách či nížinách, hodinky nestále sledujú tie najdôležitejšie hodnoty. Namerané hodnoty si pozriete počas športu na jasnom displeji, a tak vám nič neutečie ani pri pohybe na ostrom slnku.

Už žiadne výhovorky

Nemáte motiváciu sa hýbať? S chytrými hodinkami získate veľa možností, ako sa naladiť na podávanie tých najlepších športových výkonov. Vyberte si zo 70 miliónov pesničiek z Apple Music, nechajte sa motivovať krúžkami Aktivity, ktoré vás informujú o tom, že by ste mali menej sedieť, viac sa hýbať atp. Krúžky Aktivity možno zdieľať s priateľmi a rodinou, teda sa môžete vzájomne motivovať a súťažiť medzi sebou.
Už žiadne výhovorky
Stále v pohotovosti

Stále v pohotovosti

Či ste na pracovnej schôdzke či rande, komunikovať s hodinkami môžete bez jediného pohybu s nimi, stačí len prejsť prstom cez obrazovku. S hodinkami možno bezkontaktne platiť, spravovať hovory, správy, pripomenú vám schôdzku a dokonca vás v prípade potreby budú navigovať na miesto určenia.

Pôsobivý dizajn

Puzdro je vyrobené zo stopercentne recyklovaného hliníka a dostupné v niekoľkých farbách. Nové remienky nemajú jediný šev, sponu alebo pracku. Na výber sú dva rôzne materiály. Ak máte športovú náladu, pružný navliekací remienok je pre vás tou správnou voľbou. Idete do spoločnosti? Pleteným navliekacím remienkom rozhodne neurobíte chybu, zaujme zaujímavou textúrou. Okrem remienka možno hodinky prispôsobiť outfitu voľbou ciferníka. Je z čoho vyberať, hodinky ponúkajú najširší výber nových ciferníkov.
Pôsobivý dizajn

Názov Hodnota

Prevádzkovateľ e-shopu

Cinema, s.r.o.
Makovického 8, Žilina
+421 911 967 754
info@vasmobil.sk
Po-Pi: 09:00 - 16:30
So: zatvorené
Facebook

Nákup na splátky

Quatro - jednoduchý nákup na splátky

Ako postupovať pri kúpe tovaru cez Spotrebiteľský úver Cetelem ON-LINE

Bezpečný nákup

Tento e-shop je certifikovaný.