Samsung Galaxy FIT e SM-R375 Farba Biela SM-R375

Akcia
Novinka
Samsung Galaxy FIT e SM-R375 Farba Biela SM-R375
Cena: 39,00 € s DPH
Cena bez DPH: 32,50 €

na sklade Kód: 0000000115213
Záruka: 2 roky
Dostupnosť: skladom ?


Doručenie do 24 hodín

Doručenie do 24 hodín Po-Pi, platí pre tovar skladom, objednaný do 13:00 hod.

Tovar skladom

Tovar skladom je u nás naozaj skladom ihneď k odoslaniu

Overený zákazníkmi

Viac ako 1400 recenzií a viac ako 20 rokov na trhu


Špecifikácia Samsung Galaxy FIT e SM-R375


Parametre Samsung Galaxy FIT e SM-R375


Popis produktu


Tak ľahučký, že skoro zabudnete, že ho máte na ruke. Aj napriek tomu však šikovný náramok Samsung Galaxy Fit e zaznamená každý váš pohyb, a to či už sa rozhodnete trénovať za akéhokoľvek počasia. Vďaka jeho certifikovanej odolnosti sa na neho totiž môžete spoľahnúť pri náročných tréningoch v daždi aj v sparnom teple a získate vždy tie najlepšie informácie o svojom pohybe. Tieto údaje a štatistiky potom navyše môžete sledovať a analyzovať v aplikácii priamo na vašom mobilnom telefóne a stať sa tak vlastným kondičným trénerom. Galaxy Fit e však nezabúda ani na dôležitosť regenerácie. Vybavený je preto tiež funkciou automatického sledovania spánku, s pomocou ktorej budete prehľad aj o svojom odpočinku.


Ľahký ako pierko

Minimalistický dizajn a najmodernejšie materiály. To v sebe spája tento šikovný náramok, ktorý váži iba 15 gramov. Na ruky preto pôsobí veľmi ľahko, a vy sa tak môžete sústrediť len na svoj tréning, ktorý vás posúva vpred.
Ľahký ako pierko


Intuitívne ovládanie

Intuitívne ovládanie

Majte tie najaktuálnejšie informácie vždy rýchlo na očiach. Stačí len otočiť zápästím a obrazovka náramku sa automaticky rozsvieti. Sami si potom môžete nastaviť, ktoré parametre svojho športového výkonu sa na displeji budú zobrazovať. Pohodlne tak môžete sledovať nielen čas, ale napríklad aj počet krokov, spálené kalórie alebo aktuálnu predpoveď počasia.


Až týžden na jedno nabitie

Výkon je dôležitý nielen u športovcov, ale aj u elektroniky. Výdrž batérie tohto minimalistického chytrého náramku sa pri bežnom užívaní pohybuje okolo šiestich až siedmich dní na jedno nabitie. Pri menej častom využití zostane v chode až trinásť dní.
Až týžden na jedno nabitie


Vojenský štandard odolnosti

Vojenský štandard odolnosti

Užite si ten pravý adrenalín a nebojte sa vyraziť von ani za náročnejších poveternostných podmienok. Galaxy Fit e svojimi parametrami zodpovedá nielen vojenskému štandardu odolnosti, ale je tiež vodotesný, a to až do 5 ATM. Neuškodí mu tak dážď ani prach a vy vždy získate dôležité informácie o vašom pohybe.


Chytré prepojenie

Nenechajte si utiecť dôležité hovory, ani keď ste zrovna ponorení do tréningu. Šikovný náramok možno prepojiť s mobilným telefónom, takže budete informovaní o prichádzajúcich telefonátoch a ďalších udalostiach. Zariadenie vás aj pomocou vibrácie upozorní na prichádzajúcu správu alebo udalosť v kalendári. Priamo na náramku si potom môžete nastaviť aj budík.
Chytré prepojenie


Zaznamená každý pohyb

Zaznamená každý pohyb

Automatická funkcia sledovania dokáže rozpoznať tri druhy vašich športových aktivít - chôdzu, beh a dynamické cvičenia. Náramok je vybavený nielen senzorom merania rýchlosti, ale aj senzorom srdcového tepu. O svojom športovom výkone tak budete mať dokonalý prehľad.


Pre lepší spánok

Odpočívajte naplno a efektívne. Náramok vie sledovať nielen váš pohyb pri tréningu, ale detekuje aj pohyby tela, keď spíte. Získané údaje intuitívne roztriedi, a vy si tak v aplikácii môžete prezrieť detailné informácie o svojich spánkových vzorkách a prípadne svoje návyky upraviť tak, aby ste mali čo najviac energie na športové aktivity.


Názov Hodnota

Prevádzkovateľ e-shopu

Cinema, s.r.o.
Makovického 8, Žilina
+421 911 967 754
info@vasmobil.sk
Po-Pi: 09:00 - 16:30
So: zatvorené
Facebook

Nákup na splátky

Quatro - jednoduchý nákup na splátky

Ako postupovať pri kúpe tovaru cez Spotrebiteľský úver Cetelem ON-LINE

Bezpečný nákup

Tento e-shop je certifikovaný.