Garmin Vívomove 3 Style, Silver Green

Novinka
Garmin Vívomove 3 Style, Silver Green
Doprava v SR zdarma
Cena: 289,00 € s DPH
Cena bez DPH: 240,83 €

na sklade Kód: 0000000115069
Záruka: 2 roky
Dostupnosť: skladom ?

QuatroGarmin Vívomove 3 Style, Silver Green


Garmin Vívomove 3 Style kombinujú tradičný vzhľad analógových hodiniek s inteligentnými funkciami

Garmin Vívomove 3 Style Silver Green predstavujú už tretiu generáciu inteligentných hodiniek radu Vívomove. Inteligentné hodinky ponúkajú kombináciu elegantného dizajnu analógových hodiniek, inteligentných funkcií a meranie užitočných fitness hodnôt aj športových aktivít. Atraktívny vzhľad dopĺňa príjemný QuickRelease remienok z nylonovej tkaniny, ktorý môžete ľubovoľne vymeniť za remienok s inou farbou či materiálom tak, aby hodinky ladili so športovým aj formálnym oblečením či inými módnymi doplnkami.


Kľúčové vlastnosti smart hodiniek Garmin Vívoactive 3 Style Silver Green

 • Smart hodinky s elegantným dizajnom ideálnym pre mužov
 • Priemer 42 mm
 • Integrovaný senzor srdcového tepu
 • Meranie a analýza športových aktivít
 • Výpočet kalórií, meranie vzdialenosti, monitoring spánku, meranie rýchlosti
 • Barometer, výškomer, senzor pre intenzitu svetla, oxymeter, tachymeter
 • Ochranné sklíčko Corning Gorilla Glass 3
 • Vodoodolnosť 5 ATM
 • QuickRelease nylonový remienok s možnosťou jednoduchej výmeny
 • Zabudovaný hudobný prehrávač
 • Bluetooth, USB, ANT+
 • Príjem notifikácií z telefónu (Android, iOS)
 • Podpora bezkontaktných platieb Garmin Pay
 • Výdrž batérie až 5 dní na jedno nabitie

Hybridný dotykový AMOLED displej

Pod mechanickými ručičkami sa nachádza skrytý duálny dotykový AMOLED displej, ktorý sa objaví keď potrebujete. Ciferník smart hodiniek je vybavený ochranným sklíčkom Gorilla Glass a disponuje hodnotou vodoodolnosti 50 m (5 ATM). Displej hodiniek Vívoactive 3 Style je lemovaný pevným hliníkovým puzdrom v zelenom vyhotovení.


Získajte dokonalý prehľad o vašich pohybových aktivitách

Hodinky Garmin Vívoactive 3 Style monitorujú vaše celodenné pohybové aktivity a zdravotné ukazovatele, takže budete mať dokonalý prehľad o počte krokov a vystúpaných poschodiach, prejdenej vzdialenosti, spálených kalóriách a pod. Pre športovo založených používateľov sú k dispozícii profily na meranie pohybových aktivít, ako je beh, chôdza, joga, silový tréning či plávanie. Hoci hodinky nemajú zabudovaný GPS prijímač, je možné pre záznam športových a outdoorových aktivít využiť GPS vášho inteligentného telefónu.


Senzor tepu

Snímač srdcového tepu

Integrovaný snímač srdcovej frekvencie neustále monitoruje vašej tepovú frekvenciu a upozorní vás, ak prekročíte hraničné hodnoty, aby bol tréning čo najefektívnejší.

Meranie dennej aktivity

Meranie dennej aktivity

Smart hodinky Garmin sa postarajú o meranie dennej pohybovej aktivity a dáta sa následne vyhodnocujú v mobilnej aplikácii Garmin, kde získate prehľad o vašom pokroku a aktuálnej kondícii.

Analýza energie

Analýza energie tela

Hodinky Garmin Vívoactive 3 Style vás na základe nameraných telesných hodnôt informujú, kedy je potrebné si oddýchnuť a nabrať nové sily na ďalší tréning.

Monitoring spánku

Monitoring spánku

Získajte komplexné informácie o kvalite vášho spánku. Inteligentné hodinky počas noci zaznamenávajú jednotlivé fázy spánku, aby vám ráno poskytli podrobný prehľad.

Analýza stresu

Analýza stresu

Smart hodinky Vívoactive 3 Style dokážu rozpoznať aktuálnu úroveň stresu, na základe čoho ďalej analyzujú, či máte pohodový, bežný alebo stresový deň.

Sledovanie hydratácie

Sledovanie hydratácie

Správna hydratácia je pre vaše telo veľmi dôležitá, obzvlášť počas zvýšenej aktivity. Sledujte váš denný príjem tekutín, aby ste si udržali optimálnu hydratáciu.

Príjem notifikácií

Príjem notifikácií

Po spárovaní hodiniek Garmin s inteligentným telefónom cez Bluetooth rozhranie môžete na displeji zobrazovať upozornenia o prichádzajúcich hovoroch, správach, e-mailoch a ďalšie dôležité notifikácie.

Integrovaný kalendár

Integrovaný kalendár

Praktická funkcia kalendára vás prehľadne upozorní na plánované udalosti, takže nezmeškáte žiadnu dôležitú schôdzku.

Časovač

Časovač a stopky

Smart fitness hodinky Garmin Vívoactive 3 Style disponujú funkciami na meranie časových intervalov, ako je časovač alebo stopky.


Váš osobný tréningový denník

Po spárovaní hodiniek s mobilnou aplikáciou Garmin Connect cez Bluetooth rozhranie sa zaznamenaná aktivita automaticky prenesie do vášho osobného tréningového denníka, kde dôjde k jej komplexnému vyhodnoteniu. Jednotlivé hodnoty sú zobrazené vo forme prehľadných grafov vrátane zobrazenia tréningového efektu a odporúčanej doby regenerácie. Aplikácia aj používateľské prostredie hodiniek sú kompletne lokalizované do češtiny.
Názov Hodnota

Prevádzkovateľ e-shopu

Cinema, s.r.o.
Makovického 8, Žilina
+421 911 967 754
info@vasmobil.sk
Po-Pi: 09:00 - 16:30
So: zatvorené
Facebook

Nákup na splátky

Quatro - jednoduchý nákup na splátky

Ako postupovať pri kúpe tovaru cez Spotrebiteľský úver Cetelem ON-LINE

Bezpečný nákup

Tento e-shop je certifikovaný.